BAYANLAR ICIN KARIN KASI PROGRAMI

Anasayfa / BAYANLAR ICIN KARIN KASI PROGRAMI

  • The Overhead Crunch 4×10
  • The Reverse Crunch 4×10
  • Frozen V 4×10
  • Russian Twist 4×10
  • Bicyle 4×10
  • Dinlenme; Set arası 50 saniye

The Overhead Crunch Yapılışı

Nasıl Yapılır; Dizleriniz bükülmüşken arkanıza yaslanın ve kollarınız arkanıza yaslayın.. Ardından, kollarınızı başınızın üzerinde tutarak,hareketi bitirin. . Hareket yavaş ve kontrollü olmalıdır.

The Reverse Crunch Yapılışı


Nasıl Yapılır; Sırtınıza yatın ve ellerinizi vücudunuzun yanına koyun, sonra dizlerinizi 90 derece bükülünceye kadar ayaklarınızla birlikte veya çapraz olarak göğsünüze getirin. Ayağınızı yerden kaldırmaya, bacaklarınızı tavana doğru uzatmaya, daha sonra ayaklarınızı yere değmeden, bacaklarınızı orijinal konumuna geri indirmeye karar verin.

Frozen V Yapılışı

Nasıl Yapılır; Kollarınız ve bacaklarınız uzanarak sırtınıza yatırın ve elleriniz ve ayaklarınız yerden biraz yukarı kaldırılır. Ayaklarınıza dokunmak için vücudunuzu ve ayağınızı aynı anda yükselterek egzersize başlayın. Hareketin zorlayan kısmında bir,iki saniye bekleyip tekrarlayın.

Russian Twist Yapılılı

 

Nasıl Yapılır;Kalçalarınızın üzerine oturun ve ayaklarınızı birleştirin. 120 derecelik açıyla ayaklarınızı kırın, ayaklarınız yerle temas etmiyor, ellerinizi birleştirin ve alt bedeniniz hareket etmeden üst bedeninizde ki ağırlığı sağa ve sola döndürün.

Bicyle Yapılışı

Nasıl Yapılır; Sırt üstü yere uzanın, ellerinizi başınızın arkasına koyun. Kontrollü bir bir şekilde sağ dirseğinizi sol ayağınıza ve sol dirseğinzi sağ ayağınıza değdirin.

Bilgilendirme, makale Leo Sport House adına yazılmıştır, kaynak gösterilse dahi kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlar da cezai işlem uygulanır.

BESLENME PROGRAMI